Únor 2014

Je to kamarád, nezlobí, nekouše, jen občas trochu moc štěká. Určitě ho budete mít rádi!

21. února 2014 v 23:06 | PM |  Mé písmenosti
Abych bezcenně neplýtval písmenky: já se vám, blogerům omlouvám, pokud jste ode mě pod článek někdy vyfasovali drsný komentář.
Tak jsem si ale uvědomil, že narážíte na slepé uličky, které jsem já už dávno, tak před sto lety, přijde mi, obešel. Otázkou je, zda jsou tyto uličky opravdu slepé.

První sebezprc:
Ono je to tak strašně super nadávat těm malým teenagerům, že opovrhováním učiva budou mít z mozku malou krabičku, ve které bude bude nic jiného, než nic. (BiGG iNsPiRaTiOOONnnNn) Tady je první rodičovská rada do mého a vašeho budoucího života v roli mateřského mučedníka. Mílí rodiče, nechte své děti vykoupat se v jejich vlbostech* prosím, otážete-li se sebe, zkoušeli-li jste kouřit a kdovíco, když vám bylo, kolik vám bylo, řeknete si, no jasně, ale po svých dětech to jistě nechcete. Ano. Je zcela správné parchantovi to zakazovat, ale to mu jistě nezabrání v tom, aby pokračoval za vašemi zády. Na vás je tedy nepřímý a letmý podnět, kterým vytvoříte v hlavě dítěte myšlenku, která mu bude sama jako virus v těle spalovat nutkání zapálit si cígo. Jen opatrně, okolo, a hlavně nehonit dítě po dvorku s křikem "Ty spratku, dej mi zpátky ty cigarety!". Jo, to je další věc. Nemůžete chtít, aby váš spratek nekouřil, když má kde krást cigarety. To není dobrý příklad.
Nejsme tady však v polepšovně a ani nechci měnit směr blogu a dát si sraz s ženou.cz tak nějak u ní doma.cz.

To je strašně srandovní, začal jsem blogovat někdy v deseti letech a tehdy byl blog.cz svět plný tajemných zákoutí pro mé oko výborných myšlenek, měl jsem oblíbené blogy, zbožňoval jejich navštěvování a vzájemnou komunikaci mezi majiteli. Veřejné deníčky jsou nádhernou věcí.
Postupem času ne, že bych strádal, ale v současné době nenacházím utěšení na tomto serveru, protože hodně blogů je identických co se týká obsahu a ne a ne si to uvědomit (asi jsem prostě na to už moc starej). Pak sorry, že ty fotky kytek vypadaj stejně na blogu x blogerky X jako na blogu y blogerky Y. Ba ne, tamta je má víc dožluta. V těchto případech už rezignuji na svůj post zpětného kritika blogerů za účelem jejich vlastního duševního postupu.

-
Layout blogu je optimalizován pro rozlišení obrazovky 1920x1080x72 ob.
-
© PM 2013 - 2014 Nekraďte prosím.
(autorské právo se vztahuje k celému obsahu blogu)
Jsem příznivcem přívětivé komunikace a milerád propůjčím své dejmetomu dílo.
Inspirovali jste se-li snad mnou, neváhejte se se mnou o to podělit, budu velmi potěšen.