ZAM stav

6. října 2013 v 8:51 | PM |  Orietnační běh
Včera se na mapě Červený potok II pořádaly závody v orientačním běhu, pořádané oddílem ZAM.
Ve větrném podzimním dni za slunečného, avšak chladného počasí byli závodníci svědky týmové spolupráce a výborné předem naplánované organizaci našeho konzervativního oddílu.
Konzervativního říkám proto, že ano, závody super, na jedno kolo východočeského poháru jsme už trénovaní, ale snaha mladé krve o prosazení do vyšších úrovní stavící opatření, jako například dva závody v jeden den (sprint s krátkou tratí, kupříkladu), je zdá se marná.
I když vskutku, už se to málem podařilo. První věc, abychom mohli pořádat závody - musíme mít kde, tudíž musíme mít mapy. Jenže to je sakramentsky zdlouhavá věc udělat mapu a čím je člověk starší, tím více se mu nechce se do takových věcí pouštět, a to na úkor toho, že se mladí (jako já) nabízejí a sami vymýšlejí les ke zmapování. Parádní na tom všem je, že mě a mého vrstevníka poslali na školení kartografů, jenže to bylo už bůhvíkdy a od té doby jsem své nabité znalosti nevyužil, tudíž pozapomněl (o ano, při dvoudenním revidování mapy...).
Pozitivní ale je, že alespoň ten sprint se chystá domluvit (ne však klasika - ta je zdlouhavá). Jsem zvědav, podaří-li se prosadit dva závody v jeden den. Sponzora sháním, fotím pro oddíl, dělal jsem stránky, mám na starost design map, ale všechno toto se využívá zřídka, vždyť i ten menší ústecký klub se stal aktivnějším, než náš (mladé vedení)...

Nemám ponětí jak tento článek ukončit. (možná je to spíš malá otevřená nasranost, než kloudný článek)
No nic,
PM.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
-
Layout blogu je optimalizován pro rozlišení obrazovky 1920x1080x72 ob.
-
© PM 2013 - 2014 Nekraďte prosím.
(autorské právo se vztahuje k celému obsahu blogu)
Jsem příznivcem přívětivé komunikace a milerád propůjčím své dejmetomu dílo.
Inspirovali jste se-li snad mnou, neváhejte se se mnou o to podělit, budu velmi potěšen.