Říjen 2013

Kde je toho zdroj?

20. října 2013 v 0:11 | PM |  Výmysly, nemsysly ap.
Když jsem dneska hledal ilustrativní fotorafii k mému článku se snem, v hlavě jsem měl stále obrázky z něho. Ze sebedonucování jsem měl tu potřebu prostě ten svůj děsivý sen zveřejnit. Problém byl ale ten, že nebyl dostatek času, abych mohl aspoň nějak lépe přiblížit své obrazové počitky ze snu k nějakému reálnému objektu, který měl ilustrativně představovat, co se mi zdálo. Původní záměr byl alespoň polocelek, nakonec to zašlo až k detailu.
Ale stejně to stojí za nic něco takového obrazově popsat, když člověk neumí kreslit, ani malovat, ale jen fotit. Pak prostě jen musím hledat a hledat říkal jsem si...-

SEN - Čína, megakšeft, atom

19. října 2013 v 18:38 | PM |  Výmysly, nemsysly ap.
Je dost možná pravděpodobnost, že si něco domýšlím, do snu, který si mi zdál z 16. na 17.října. Nejlépe si sen člověk pamatuje ráno, ale k jeho zapsání se dostávám až večer.
A ke zveřejnění až v sobotu večer.

SEN


ZAM stav

6. října 2013 v 8:51 | PM |  Orietnační běh
Včera se na mapě Červený potok II pořádaly závody v orientačním běhu, pořádané oddílem ZAM.
Ve větrném podzimním dni za slunečného, avšak chladného počasí byli závodníci svědky týmové spolupráce a výborné předem naplánované organizaci našeho konzervativního oddílu.
Konzervativního říkám proto, že ano, závody super, na jedno kolo východočeského poháru jsme už trénovaní, ale snaha mladé krve o prosazení do vyšších úrovní stavící opatření, jako například dva závody v jeden den (sprint s krátkou tratí, kupříkladu), je zdá se marná.
I když vskutku, už se to málem podařilo. První věc, abychom mohli pořádat závody - musíme mít kde, tudíž musíme mít mapy. Jenže to je sakramentsky zdlouhavá věc udělat mapu a čím je člověk starší, tím více se mu nechce se do takových věcí pouštět, a to na úkor toho, že se mladí (jako já) nabízejí a sami vymýšlejí les ke zmapování. Parádní na tom všem je, že mě a mého vrstevníka poslali na školení kartografů, jenže to bylo už bůhvíkdy a od té doby jsem své nabité znalosti nevyužil, tudíž pozapomněl (o ano, při dvoudenním revidování mapy...).
Pozitivní ale je, že alespoň ten sprint se chystá domluvit (ne však klasika - ta je zdlouhavá). Jsem zvědav, podaří-li se prosadit dva závody v jeden den. Sponzora sháním, fotím pro oddíl, dělal jsem stránky, mám na starost design map, ale všechno toto se využívá zřídka, vždyť i ten menší ústecký klub se stal aktivnějším, než náš (mladé vedení)...

Nemám ponětí jak tento článek ukončit. (možná je to spíš malá otevřená nasranost, než kloudný článek)
No nic,
PM.
-
Layout blogu je optimalizován pro rozlišení obrazovky 1920x1080x72 ob.
-
© PM 2013 - 2014 Nekraďte prosím.
(autorské právo se vztahuje k celému obsahu blogu)
Jsem příznivcem přívětivé komunikace a milerád propůjčím své dejmetomu dílo.
Inspirovali jste se-li snad mnou, neváhejte se se mnou o to podělit, budu velmi potěšen.