Červenec 2013

Hudbou do uší! Hudba z RfP.

23. července 2013 v 22:50 | PM |  Zážtky
Zdravíčko.
Mám takové nutkání podělit se se světem o výběr mojí digitální selekce muziky. Můžete věřit, že na svém harddisku skutečně přechovávám hudební styly od operety přes rock k například funky.
Dnes představím kapely pohybující se v žánrech post a dance punk, indie rock, math rock atp.

Budou to:

Anglická skupina vážených umělců FOALS, švédská sestava se šílenou vitalitou ROYAL REPUBLIC a do trojice známá opět britská kapela BLOC PARTY.

EDP - trénink skrze Orlické hory

21. července 2013 v 18:54 | PM |  Vylety
Jelikož jsem jednu dobu byl velmi fascinován krásou EDP (Extrémních Dálkových Pochodů) a mým cílem bylo zajít si jeden z nich zvaný Beskydská sedmička, odkaz, což je možná jeden z těch nejhorších, chci zveřejnit svou přípravu na tuto šílenost (bohužel až na příští rok...)
Beskydská sedmička je pochod přes 7 vrcholů Beskyd s vzdáleností pohybující se kolem 80-95 kilometrů a převýšením nad 5.000 metrů a je tak pořadateli přirovnáván jako výstup na K2 ze základního tábora.
Letos jsem nestihl přihlášky, takže půjdu příště.

Po šesté

19. července 2013 v 12:53 | Ten, jehož jméno se nesmí vyslovit |  Mé písmenosti
Že by mě pořád bavilo zakládat nové blogy je blbost, po šesté v řadě už vlastním doufám ten poslední. Mazání pěti blogů předtím mělo vždycky nějaký důvod:
- když jsem si založil úplně první blog, který nebyl o mně
- když jsem si natolik posral layout blogu, že s tím nešlo nic dělat a tak jediná možnost byla založit nový
- když jsem měl blog a ještě jeden, který jsem používal periferně - nakonec se věnoval jen jemu
- když jsem si říkal, že už nechci mít současné štamgasty na blogu
- když jsem mu udělal špatné jméno

a po sedmi letech blogování je tu šestý v řadě!

Jako většina blogů bude tenhle o tvorbě autora. Především fotografické a prostě písemné.
Při snaze nebýt stereotyp - považujte mě prosím za někoho, kdo si nekoupil zrcadlovku a za týden z něho byl fotograf na vysoké komerční úrovni (stránkou na facebooku vždy v názvu se slovem "photography"). Taky se moje rubriky nejmenují "kreslím" "fotím" "píšu". Tento obor mě skutečně baví a co já vím, je mi jedno, jestli se tím budu živit nebo ne (bylo by to ale dobré, když to studuji). Vlastním kromě digitálu i analog, a to středoformát, ale i kinofilmové zrcadlo.
Z písemné části - občas si moc rád prostě píšu, co mě napadne. Příběhy, co se mi staly nebo když mě něco rozhořčí a mám náladu napsat naštvanou kritiku s obsahem na čtyři A4... Cokoliv.
Taky sportuji. Běhám - především orientační běh, jezdím na MTB (fajnovkovém) kole dlouhé trasy přes kopce a ďolíky, in-linenuji, chodím extrémní dálkové pochody. V zimě zase jezdím na běžkách, sjezduji a v dlouhých chvílích jezdím i na prkně.
Jinak se učím na kytaru, zlehka se šprtám španělštinu, čtu knihy, popíjím s kamarády, no a samozřejmě taky chodím do školy. Je to ŠUŘka v Brně.

a tak dále
Kdo jsem? Dozvíš se! Vydrž!
Zatím ale.. Hurá do psaní!
-
Layout blogu je optimalizován pro rozlišení obrazovky 1920x1080x72 ob.
-
© PM 2013 - 2014 Nekraďte prosím.
(autorské právo se vztahuje k celému obsahu blogu)
Jsem příznivcem přívětivé komunikace a milerád propůjčím své dejmetomu dílo.
Inspirovali jste se-li snad mnou, neváhejte se se mnou o to podělit, budu velmi potěšen.